TidTurneringKampnrBaneHjemmelagBortelag
Lørdag 12.10.19
11:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004001Otrahallen - Mini 1Gimletroll P1Gimletroll P2
11:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004002Otrahallen - Mini 2Gimletroll P3Otra
11:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004003Otrahallen - Mini 1Gimletroll P1Gimletroll P3
11:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004004Otrahallen - Mini 2Gimletroll P2Otra
12:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004005Otrahallen - Mini 1TorridalVindbjart
12:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004006Otrahallen - Mini 2Vindbjart 2Våg
12:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004007Otrahallen - Mini 1Gimletroll P1Otra
12:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004008Otrahallen - Mini 2Gimletroll P2Gimletroll P3
13:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004009Otrahallen - Mini 1TorridalVåg
13:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004010Otrahallen - Mini 2VindbjartVindbjart 2
13:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004011Otrahallen - Mini 1Våg 2Øvrebø
13:30Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004012Otrahallen - Mini 2VindbjartVåg
14:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004013Otrahallen - Mini 1TorridalVåg 2
14:00Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 0352041004014Otrahallen - Mini 2Vindbjart 2Øvrebø
14:30Jenter 12, Breddeserie 0654041206007OtrahallenOtraGreipstad 2
15:304. divisjon Menn, avdeling 0155010401016OtrahallenOtraHolum
Søndag 13.10.19
14:404. divisjon Kvinner, avdeling 0155020401019OtrahallenOtraAK 28 2
16:00Jenter 12, Breddeserie 0654041206017OtrahallenOtraSøgne 2
17:00Gutter 13, Breddeserie 0354031303008OtrahallenOtraFroland 2
Søndag 10.11.19
11:00Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112011OtrahallenGimletroll 2Søgne
11:35Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112012OtrahallenFløyVåg 4
12:10Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112013OtrahallenGimletroll 2Otra
12:45Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112014OtrahallenSøgneFløy
13:20Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112015OtrahallenVåg 4Gimletroll 3
13:55Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112016OtrahallenOtraVindbjart
14:30Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112017OtrahallenRandesund K2Våg 3
15:05Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112018OtrahallenGimletroll 3Fløy 2
15:40Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112019OtrahallenVindbjartRandesund K2
16:20Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 0352241112020OtrahallenVåg 3Fløy 2
Torsdag 14.11.19
18:10Gutter 12, Breddeserie 0454031204004OtrahallenOtraRandesund
19:10Jenter 15, Breddeserie 0354041505017OtrahallenOtraHisøy
20:104. divisjon Kvinner, avdeling 0155020401008OtrahallenOtraFlekkefjord
Søndag 17.11.19
12:00Jenter 12, Breddeserie 0654041206016OtrahallenOtraRandesund 4
13:00Gutter 13, Breddeserie 0354031303019OtrahallenOtraFarsund og Lista Idrettsklubb
14:00Jenter 13, Breddeserie 0654041306029OtrahallenOtraVåg 2
15:00Gutter 12, Breddeserie 0454031204013OtrahallenOtraExpress
16:00Jenter 13, Breddeserie 0654041306040OtrahallenOtraSøgne 2
Lørdag 30.11.19
12:00Gutter 13, Breddeserie 0354031303030OtrahallenOtraRandesund 2
14:004. divisjon Kvinner, avdeling 0155020401030OtrahallenOtraØIF Arendal
15:204. divisjon Menn, avdeling 0155010401027OtrahallenOtraGreipstad 1
16:40Jenter 15, Breddeserie 0354041505028OtrahallenOtraFroland
Søndag 01.12.19
11:00Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904017Otrahallen - Mini 1ØvrebøOtra
11:00Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904018Otrahallen - Mini 2Gimletroll 2Gimletroll
11:30Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904019Otrahallen - Mini 1OtraGimletroll 2
11:30Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904020Otrahallen - Mini 2Randesund S1Gimletroll 3
12:30Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904021Otrahallen - Mini 1ØvrebøRandesund S1
12:30Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904022Otrahallen - Mini 2Gimletroll 3Gimletroll
13:00Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904023Otrahallen - Mini 1ØvrebøGimletroll 3
13:00Gutter 9, Aktivitetsserie - 0452130904024Otrahallen - Mini 2OtraRandesund S1
13:30Gutter 12, Breddeserie 0454031204069OtrahallenOtraSøgne
14:30Gutter 13, Breddeserie 0354031303031OtrahallenOtraStrømmen/Glimt 2
15:30Jenter 15, Breddeserie 0354041505046OtrahallenOtraTveit
Søndag 15.12.19
11:00Gutter 12, Breddeserie 0454031204031OtrahallenOtraTvedestrand
12:00Jenter 12, Breddeserie 0654041206026OtrahallenOtraHånes IF
13:00Jenter 13, Breddeserie 0654041306051OtrahallenOtraLillesand 2
14:004. divisjon Kvinner, avdeling 0155020401041OtrahallenOtraLyngdal
15:20Jenter 15, Breddeserie 0354041505039OtrahallenOtraSørfjell
16:304. divisjon Menn, avdeling 0155010401038OtrahallenOtraØyestad IF 2
Levert av IdrettenOnline